JUARA NAMA BURUNG NAMA PEMILIK ALAMAT
KELAS LOVEBIRD BABY BUKIT DAUN COFFE CLAS
1 BARCA DARUS CURUP BC
2 ALOY MR X CURUP BC
3 BAKRI UJANGZIKRI MITRANDA SF
4 BEAR BRAND IWAN SANJAYA CURUP BC
KELAS KENARI CURUP BC CLASS
1 GERI SURYANTO CURUP BC
2 SINGO EDAN EDO FATHAN SF
3 BARON ADI ARMA SF
KELAS LOVEBIRD DEWASA BMC CLASS
1 GEGER UJANG ZIKRI MITRANDA SF
2 MR X BEDUL BANKON SF
3 MAUNG D NAK P-NAK SF
KELAS MURAI BATU BUKIT DAUN COFFE CLAS
1 BARACUDA OKA SOROLANGUN
2 POGBA WAWAN TAIS
3 SAPU JAGAD PANSI JARAI PESAKE SF
4 EDO UJANG ZIKRI MITRANDA SF
5 BARONG ARPAN LEBONG
6 BARACUDA HAR SOROLANGUN
7 RAWIT RENO LEBONG
KELAS  KACER BOSQUE CLASS
1 NOBITA ABAD CURUP BC
2 TAJIR ERI ACEH ARMA BC
3 MR X OJOL BLANKON BC
4 OTONG SKYBIRD FRAM CURUP BC
KELAS KAPAS TEMBAK CURUP BC CLASS
1 MR X OJOL BLANKON BC
2 MOCCA RIO NOHAN LINGGAU BC
3 GUNDUL MUCHLIS CURUP BC
KELAS LOVEBIRD BEBAS AKSI BMC CLASS
1 GEGER UJANG ZIKRI MITRANDA SF
2 MAUNG P NAK PNAK SF
3 FRIGATE WRP WRP 3 SF
4 STONER JSK CURUP CURUP BC
5 LAPAS RIO CURUP BC
6 SALSA UJANG ZIKRI MITRANDA SF
KELAS  KONIN CURUP BC CLASS
1 VIA VALENT GUNAWAN LLG
2 SABON FENDRA BANGAU MAS SF
3 SENGKUNI BAIM LINGAU BC
4 BENUA EDI TIRAI CURUP BC
5 BORNEO BONANZA BONANZA SF
6 KOPRAL DODI CURUP BC
7 RJ NANDAR ATC
KELAS  MURI BATU BOSQUE CLASS
1 NACHA NGOS DJUANG SF
2 BARACUDA OKA SOROLANGUN
3 EDO UJANG ZIKRI MITRANDA SF
4 SAPU JAGAD PANSI JARAI PESAKE SF
KELAS  LOVEBIRD BABY BMC CLASS
1 BANANA BONANZA BONANZA SF
2 DUREX AAN BEDD FATHAN SF
3 MR X OJOL BLANKON BC
4 MARCO AAN BEDD FATHAN SF
5 MOCHIN ADE HITO CURUP BC
6 MR X OJOL BLANKON BC
7 BLACKBERY QIEW CURUP BC
8 BLUE SKY ARIE SANDI DJUANG SF
KELAS PLECI CURUP BC CLASS
1 KAPTEN EDI TIRAI CURUP BC
2 MR X OJOL BLANKON SF
3 DUL KENJI TIGUET CURUP BC
4 MR X OJOL BLANKON SF
5 MR X OJOL BLANKON SF
6 KARMA EDI TIRAI CURUP BC
KELAS  KENARI BMC CLASS
1 KAISAR ARDY CURUP BC
2 SINGO EDAN EDO FATHAN SF
3 MR X OJOL CURUP BC
4 BARON ADE ARMA SF
KELAS  LOVEBIRD DEWASA BUKIT DAUN COFFEE CLASS
1 GEGER UJANG ZIKRI MITRANDA SF
2 CAKRA AMEX CURUP BC
3 N-MAX REVANO CURUP BC
4 MAUNG P-NAK P-NAK SF
KELAS MURAI BATU BMC CLASS
1 NACHA NGOS DJUANG SF
2 JAMBRED RAMBE RAMBE SF
3 POGBA WAWAN TAIS
4 MR X OJOL BLANKON BC
5 SAPU JAGAD PANSI PESAKE SF
KELAS KACER BUKIT DAUN COFEE CLASS
1 MR X OJOL BLANKON BC
2 KIPAS BESI UJANG ZIKRI MITRANDA SF
3 TAJIR ERI ACEH ARMA BC
4 MONSTER IMAM LINGAU BC
5 KUDETA QIEW CURUP BC
6 SB TOTOK CURUP BC
KELAS LOVEBIRD BABY CURUP BC CLASS
1 ULTRAMEN DARUS REVANO SF
2 MR X OJOL FATHAN SF
3 OBAKA HAR SOROLANGUN
4 BEO BONANSA BONANZA SF
5 MR X OJOL BLANKON BC
6 SALJU QIEW CURUP BC
7 BOB UJANG ZIKRI MITRANDA SF
8 HAMKUR ILHAM REVANO SF
9 INDAH INDRI CURUP BC
KELAS KONIN CURUP BC CLASS
1 SABON FENDRA BANGAU MAS SF
2 BORNEO BONANZA BONANZA SF
3 BAGHDAD EDI TIRAI REVANO SF
4 MR X OJOL BLANKON BC
KELAS  KAPAS TEMBAK BMC CLASS
1 MR X OJOL REVANO SF
2 OSAMA AYIN RP BARU SF
3 MONSTER TITO JUANG DJUANG SF
KELAS LOVEBIRD DEWASA CURUP BC CLASS
1 GEGER UJANG ZIKRI MITRANDA SF
2 CAKRA AMEX CURUP BC
3 PAJERO P-NAK P-NAK SF
4 ASOY UJANG ZIKRI MITRANDA SF
5 MR X OJOL B;ANKON BC
6 LIBAS RAFI POLKA SPLN KPH
7 MAUNG P-NAK P-NAK SF
8 DORA TGA CURUP BC
KELAS KACER BMC CLASS
1 EDO UJANG ZIKRI MITRANDA SF
2 MR X OJOL BLANKON BC
3 KPK KPK KPK SF
4 MR X OJOL BLANKON BC
5 MR X OJOL BLANKON BC
6 KUDETA QIEW CURUP BC
7 GERHANA TOMI LEBONG SF
KELAS LOVEBIRD BABY CURUP BC CLASS
1 MR X OJOL BLANKON BC
2 MR X OJOL LINGAU BC
3 WHATSHAP EDI TIRAI CURUP BC
4 INDAH INDAH CURUP BC
5 KAGUYA BONANZA CURUP BC
KELAS LOVEBIRD DEWASA CURUP BC CLASS
1 N-MAX REVANO CURUP BC
2 CAKRA AMEX CURUP BC
3 JIN BOTOL DIKA CMSPER TEAM
4 GEGER UJANG ZIKRI MITRANDA SF
Baca Juga  MB Avatar Si Pengendali Prestasi, Empat Minggu Stabil Raih Prestasi